Section outline

  • Транспортних системФакультет транспортних систем

    • Холодова Ольга Олександрівна, доцент кафедри організації і безпеки дорожнього руху, кандидат технічних наук

      Дистанційний курс з дисципліни “Організація та безпека дорожнього руху” (частина 2) призначений для студентів 4 курсу факультету транспортних систем, спеціальності 275.03 – Транспортні технології (на автомобільному транспорті) і спрямований на підготовку спеціалістів в галузі транспортних технологій, використовуючи теоретичні, практичні та методичні матеріали для забезпечення високої ефективності, комфортності й безпеки дорожнього руху. 

       Метою курса є навчити студентів: 

      1. Виділяти проблеми в організації дорожнього руху, оцінювати вплив різних чинників на організацію дорожнього руху; 
      2. Аналізувати дорожньо-транспортні пригоди, оцінювати рівень безпеки дорожнього руху; 
      3. Удосконалювати дорожній рух, використовуючи різні методи його організації.

    • Сук Олена Євгеніївна ст. викладач кафедри філософії та педагогіки професійної підготовки
      Курс сертифікований

      Курс «Політологія » є базовою дисципліною та важливим компонентом загальної системи гуманітарної підготовки студента в технічному вузі. Метою курсу є формування у студентів розуміння сутності політичного життя та влади, а також навичок аналізу політичних явищ та процесів Завданням курсу є ознайомлення студентів з основними проблемами сучасної політології, із засобами та методами діагностики політичних проблем, з такими політичними феноменами та цінностями, як громадянське суспільство, правова держава, права і свободи людини, формування уміння мислити критично, самостійно здобувати знання з політичної тематики.

    • Очеретенко Сергій Валентинович, доцент кафедри траспортних систем і логістики, к.т.н.

      Курс призначений для студентів, що навчаються по спеціальності 275.03 «Транспортні технології (на автомобільному транспорті). Мета вивчення навчальної дисципліни полягає у підготовці висококваліфікованих фахівців, здатних управляти навантажувально-розвантажувальними роботами та складськими операціями на автомобільному транспорті, організовувати та управляти перевезенням вантажів на автомобільному транспорті, оптимізувати логістичні операції та координувати замовлення на перевезення вантажів від виробника до споживача, дотримуватись законів, правил та вимог систем управління якістю, проектувати транспортні (транспортно-виробничі, транспортно-складські) системи і іх окремі елементи.

    • Крайнюк Олена Володимирівна, доцент кафедри метрології та безпеки життєдіяльності, кандидат технічних наук

      Курс «Охорона праці» розрахований на студентів 4 курсу факультету транспортних систем. Метою вивчення курсу є формування у майбутніх спеціалістів умінь та компетенцій для забезпечення ефективного управління охороною праці та поліпшення умов праці з урахуванням досягнень науково-технічного прогресу та міжнародного досвіду, а також в усвідомленні нерозривної єдності успішної професійної діяльності з обов’язковим дотриманням усіх вимог безпеки праці при засобів. У курсі приділяється увага практичним завданням: проведення розслідування нещасних випадків, аварій та професійних захворювань; аналізу причин нещасних випадків на автомобільному транспорті; використанню НПАОП для вирішення ситуаційних завдань; методам і засобам вимірювання параметрів, що характеризують вимоги праці на робочому місці. Курс цілеспрямований навчити студентів розробляти технічні рішення, щодо поліпшення стану виробничого середовища, оказувати першу допомогу людини при настанні нещасного випадку; порівнювати фактичний стан вимог праці з вимогами нормативних документів; обґрунтувати раціональні методи нормалізації умов праці.

    • Вишневецький Олександр Леонідович, доцент, кандидат фіз.-мат наук

      Послідовність викладу навчального матеріалу курсу - традиційна. Він починається з основ комбінаторики і основних понять теорії ймовірностей: випадкових подій, дій над ними; вводяться поняття ймовірності і методи її знаходження в найпростіших випадках. Потім розглядаються випадкові величини, дискретні і неперервні. кореляція випадкових величин, випадкові вектори. На закінчення викладені основи математичної статистики, включаючи перевірку статистичних гіпотез. Последовательность изложения учебного материала курса – традиционная. Он начинается с основ комбинаторики и основных понятий теории вероятностей: случайных событий, действий над ними; вводятся понятия вероятности и методы ее нахождения в простейших случаях. Затем рассматриваются случайные величины, дискретные и непрерывные. корреляция случайных величин, случайные векторы. В заключение изложены основы математической статистики, включая проверку статистических гипотез.

    • Книшенко Наталія Петрівна, доцент кафедри українознавства, кандидат філологічних наук

      Метою викладання дисципліни є формування у студентів цілісної системи мовних знань, що передбачає вироблення навичок комунікативного професійного мовлення, оволодіння мовними засобами різних рівнів для забезпечення фахової досконалості мови (точності та ясності викладу і їхнього необхідного складника – мовної унормованості); вербальної поведінки мовної особистості у різних сферах (урахування комунікативних рис реципієнта; варіювання мовної поведінки відповідно до типу мовної ситуації).