Форум 6.1. Створення рейтингової таблиці оцінювання (30)

Рейтингова оцінка дозволяє детально розглянути і проранжувати усі деталі необхідних контрольованих знань і умінь. 

У цьому практичному завданні Вам треба спланувати Рейтингову систему оцінки діяльності Ваших студентів.

  1. Оберіть систему оцінювання кожного виду діяльності у Вашому курсі, користуючись рекомендаціями наданими у попередніх розділах. Складіть в одному файлі окремі рейтингові таблиці з кожного заняття Вашого курсу. Визначте загальну кількість балів, яку слухач може отримати щотижнево та за весь курс.
  2. Розмістіть Вашу рейтингову таблицю оцінювання у курсі для обговорення з напарником.
  3. Проаналізуйте рейтингову систему оцінювання, що склав Ваш партнер. Чи все Вам зрозуміло? Що б Ви могли додати? Обгрунтуйте Ваші думки. Підготуйте Ваші пропозиції (аналіз) до роботи партнера та надішліть електронною поштою партнеру та тьютору.
  4. Проаналізуйте пропозиції, що надіслав Вам партнер, та доопрацюйте Вашу рейтингову систему оцінювання. Оновіть Вашу систему оцінювання у курсі.
  5. Надішліть вкладеним файлом кінцевий варіант Вашої рейтингової оцінки тьютору курсу для надання рекомендацій (в разі необхідності) та оцінки Вашої роботи.

Перегляньте Плани діяльності, складені іншими студентами. Що є для Вас цікавим, що б Ви взяли до свого курсу? Обгрунтуйте свої думки.

Успіхів!

Врахуйте результати опитування у дистанційному курсі "Основи педагогіки"

Серед засобів мотивації навчання були названі наступні:

  • використання бальної системи оцінювання, що дозволяє постійно контролювати свої результати, порівнювати їх з іншими (47% відповідей);
  • щотижневе підведення підсумків з коментарями тьютора (осудження, похвала), що дає можливість поліпшити навчання відповідно пропозиціям викладача (41%);
  • чергування питань на розуміння матеріалу та висловлення власних думок (24%);
  • коментарі тьютора у форумі (18%).

Створення рейтингової таблиці - 30 балів

(Немає тем для обговорення)