Календарный план

 • 29 Ноябрь - 5 Декабрь

  Заняття 1. Greeting. Personal pronouns. The verb "to be": Present, Past, Future Active.

  Мета: Застосування мовленнєвих моделей при роботі з перекладом діалогів та складанням власних діалогів; відпрацювання вживання власних займенників та дієслова "to be" в теперішньому, минулому та майбутньому часах дійсного стану.
 • 6 Декабрь - 12 Декабрь

  Заняття 2. Parting. Конструкція "There + to be": Present, Past, Future Active. Prepositions of time.

  Мета: Застосування мовленнєвих моделей при роботі з перекладом діалогів та складанням власних діалогів; відпрацювання вживання конструкції "There + to be" в теперішньому, минулому та майбутньому часах дійсного стану та прийменників часу.
 • 13 Декабрь - 19 Декабрь

  Заняття 3. Getting acquainted.Present, Past, Future Simple Active.

  Мета: Застосування мовленнєвих моделей при роботі з перекладом діалогів та складанням власних діалогів; відпрацювання вживання часу Present, Past, Future Simple Active.
 • 20 Декабрь - 26 Декабрь

  Заняття 4. Asking the way. Present, Past, Future Progressive Active.

  Мета: Застосування мовленнєвих моделей при роботі з перекладом діалогів та складанням власних діалогів; відпрацювання вживання часу Present, Past, Future Progressive Active.
 • 27 Декабрь - 2 Январь

  Заняття 5. Weather and time. Present, Past, Future Perfect and Perfect Progressive Active.

  Мета: Застосування мовленнєвих моделей при роботі з перекладом діалогів та складанням власних діалогів; відпрацювання вживання часів Present, Past, Future Perfect and Perfect Progressive Active.
  • 3 Январь - 9 Январь

   Заняття 6. Hotel. Modal Verbs

   Мета: Застосування мовленнєвих моделей при роботі з перекладом діалогів та складанням власних діалогів; відпрацювання вживання модальних дієслів.
  • 10 Январь - 16 Январь

   Заняття 7. Invitation. The Pronoun.

   Мета: Застосування мовленнєвих моделей при роботі з перекладом діалогів та складанням власних діалогів; відпрацювання вживання займенників.
  • 17 Январь - 23 Январь

   Заняття 8. Appearance and character. Passive voice.

   Мета: Застосування мовленнєвих моделей при роботі з перекладом діалогів та складанням власних діалогів; відпрацювання вживання пасивного стану
  • 24 Январь - 30 Январь

   Заняття 9. Telephoning. Degrees of Comparison of Adjectives.

   Мета: Застосування мовленнєвих моделей при роботі з перекладом діалогів та складанням власних діалогів; відпрацювання вживання ступенів порівняння прикметників.
  • 31 Январь - 6 Февраль

   Заняття 10. Shopping. Degrees of Comparison of Adjectives.

   Мета: Застосування мовленнєвих моделей при роботі з перекладом діалогів та складанням власних діалогів; відпрацювання вживання ступенів порівняння прикметників.
  • 7 Февраль - 13 Февраль

   Заняття 11. Trouble with the car. Sequence of tenses.

   Мета: Застосування мовленнєвих моделей при роботі з перекладом діалогів та складанням власних діалогів; відпрацювання вживання послідовності часів.
  • 14 Февраль - 20 Февраль

   Заняття 12. Travelling. Sequense of tenses.

   Мета: Застосування мовленнєвих моделей при роботі з перекладом діалогів та складанням власних діалогів; відпрацювання вживання пряиої та непрямої мов.
  • 21 Февраль - 27 Февраль

   Заняття 13. Sport. Indirect speech.

   Мета: Застосування мовленнєвих моделей при роботі з перекладом діалогів та складанням власних діалогів; відпрацювання вживання The Present Perfect Tense та The Present Perfect Progressive Tense.
  • 28 Февраль - 6 Март

   Заняття 14. University life. Comparison of Tenses.

   Мета: Застосування мовленнєвих моделей при роботі з перекладом діалогів та складанням власних діалогів; відпрацювання вживання The Past Simple Tense та The Present Perfect Tense.