Теми тижня

 • 29 листопад - 5 грудень

  Заняття 1. Greeting. Personal pronouns. The verb "to be": Present, Past, Future Active.

  Мета: Застосування мовленнєвих моделей при роботі з перекладом діалогів та складанням власних діалогів; відпрацювання вживання власних займенників та дієслова "to be" в теперішньому, минулому та майбутньому часах дійсного стану.
 • 6 грудень - 12 грудень

  Заняття 2. Parting. Конструкція "There + to be": Present, Past, Future Active. Prepositions of time.

  Мета: Застосування мовленнєвих моделей при роботі з перекладом діалогів та складанням власних діалогів; відпрацювання вживання конструкції "There + to be" в теперішньому, минулому та майбутньому часах дійсного стану та прийменників часу.
 • 13 грудень - 19 грудень

  Заняття 3. Getting acquainted.Present, Past, Future Simple Active.

  Мета: Застосування мовленнєвих моделей при роботі з перекладом діалогів та складанням власних діалогів; відпрацювання вживання часу Present, Past, Future Simple Active.
 • 20 грудень - 26 грудень

  Заняття 4. Asking the way. Present, Past, Future Progressive Active.

  Мета: Застосування мовленнєвих моделей при роботі з перекладом діалогів та складанням власних діалогів; відпрацювання вживання часу Present, Past, Future Progressive Active.
 • 27 грудень - 2 січень

  Заняття 5. Weather and time. Present, Past, Future Perfect and Perfect Progressive Active.

  Мета: Застосування мовленнєвих моделей при роботі з перекладом діалогів та складанням власних діалогів; відпрацювання вживання часів Present, Past, Future Perfect and Perfect Progressive Active.
  • 3 січень - 9 січень

   Заняття 6. Hotel. Modal Verbs

   Мета: Застосування мовленнєвих моделей при роботі з перекладом діалогів та складанням власних діалогів; відпрацювання вживання модальних дієслів.
  • 10 січень - 16 січень

   Заняття 7. Invitation. The Pronoun.

   Мета: Застосування мовленнєвих моделей при роботі з перекладом діалогів та складанням власних діалогів; відпрацювання вживання займенників.
  • 17 січень - 23 січень

   Заняття 8. Appearance and character. Passive voice.

   Мета: Застосування мовленнєвих моделей при роботі з перекладом діалогів та складанням власних діалогів; відпрацювання вживання пасивного стану
  • 24 січень - 30 січень

   Заняття 9. Telephoning. Degrees of Comparison of Adjectives.

   Мета: Застосування мовленнєвих моделей при роботі з перекладом діалогів та складанням власних діалогів; відпрацювання вживання ступенів порівняння прикметників.
  • 31 січень - 6 лютий

   Заняття 10. Shopping. Degrees of Comparison of Adjectives.

   Мета: Застосування мовленнєвих моделей при роботі з перекладом діалогів та складанням власних діалогів; відпрацювання вживання ступенів порівняння прикметників.
  • 7 лютий - 13 лютий

   Заняття 11. Trouble with the car. Sequence of tenses.

   Мета: Застосування мовленнєвих моделей при роботі з перекладом діалогів та складанням власних діалогів; відпрацювання вживання послідовності часів.
  • 14 лютий - 20 лютий

   Заняття 12. Travelling. Sequense of tenses.

   Мета: Застосування мовленнєвих моделей при роботі з перекладом діалогів та складанням власних діалогів; відпрацювання вживання пряиої та непрямої мов.
  • 21 лютий - 27 лютий

   Заняття 13. Sport. Indirect speech.

   Мета: Застосування мовленнєвих моделей при роботі з перекладом діалогів та складанням власних діалогів; відпрацювання вживання The Present Perfect Tense та The Present Perfect Progressive Tense.
  • 28 лютий - 6 березень

   Заняття 14. University life. Comparison of Tenses.

   Мета: Застосування мовленнєвих моделей при роботі з перекладом діалогів та складанням власних діалогів; відпрацювання вживання The Past Simple Tense та The Present Perfect Tense.