6.6 Evernote

Використовуйте Evernote (http://www.evernote.com), щоб зберігати ідеї і все, що ви бачите і чим цікавитеся. Evernote відмінно підходить для створення нотаток, збереження цікавих веб-сторінок, голосових повідомлень, фотографій візитних карток, для

  • порядку у нотатках
  • пошуку по нотатках
  • ведення списків справ та ще для багатьох інших завдань.

1. Зберігайте все підряд.

Evernote допоможе вам запам'ятати все, що ви бачите, про що думаєте або плануєте зробити. Створіть текстову нотатку. Збережіть веб-сторінку. Зробіть фотознімок. Скопіюйте зображення прямо з екрану. Evernote збереже все це для вас.

2. Наведіть у нотатках порядок.

Все, що ви зберігаєте в Evernote, автоматично обробляється, індексується і стає доступним для пошуку. При бажанні ви можете забезпечити нотатки мітками або розкласти їх по різних нотатках.

3. З легкістю знаходите все що потрібно.

Встановіть Evernote на всі комп'ютери та телефони, якими ви користуєтеся, і знаходьте ваші нотатки за ключовими словами, заголовками і навіть за географічним розташуванням. Evernote дозволить вам навіть знаходити друкований і рукописний текст у зображеннях.

Для того, щоб почати працювати з Evernote необхідно перейти на сайт http://www.evernote.com і зареєструватися.

Після реєстрації у Вас з'явиться своя область, в якій Ви зможете створювати нотатки, папки для зберігання Ваших нотаток, а також мітки (теги) для організації швидкого пошуку нотаток за темою.

Для того, щоб створити нову нотатку, необхідно натиснути на кнопку Створити.

Перед Вами з'явиться робоча область, в якій Ви можете написати потрібну інформацію, вставити скопійовану інформацію і редагувати її. Тут же Ви можете створити мітки (теги) для Вашої нотатки і, якщо це необхідно, прикріпити до нотатки файл.

Для більш зручної роботи з сервісом Evernote можна встановити плагін Evernote в Ваш браузер. При цьому в правому верхньому куті браузеру з'явиться кнопка Evernote. Тепер Ви можете швидко і зручно зберігати в нотатках знайдену в Інтернеті інформацію. Для цього просто виділіть інформацію, яку потрібно перенести в нотатки та натисніть на кнопку Evernote в браузері. У діалоговому вікні Ви зможете описати знайдену інформацію, створити для неї мітки і вибрати папку, в якій буде зберігатися замітка.

Ще одна корисна функція Evernote ‑ можливість роботи без підключення до Інтернет. Для цього потрібно скачати програму Evernote і встановити на Вашому комп'ютері. Після цього Ви зможете користуватися всіма функціями Evernote, який буде автоматично синхронізувати нотатки на Вашому комп'ютері та в Інтернет акаунті при підключенні до Інтернет.

Остання зміна: середа 20 вересень 2017 11:02