5.4 Що таке Twitter?

Twitter (від англ. Twit - «щебетати», «базікати») ‑ інтернет-сайт, який представляє собою систему мікроблоггов, що дозволяє користувачам відправляти короткі текстові повідомлення (до 140 символів), використовуючи веб-інтерфейс, SMS або сторонні програми-клієнти.

Twitter був створений в Сан-Франциско в 2006 році Джеком Дорсі, Ноєм Гласса, Бізом Стоуном і Еваном Вільямсом. Ця четвірка брала участь у проекті Odeo. У жовтні 2006 року компанію викупило головне управління, і колишні співробітники Odeo відкрили компанію Obvious, яка керувала Odeo і Twitter. Twitter став досить популярним вже в квітні 2007 року, коли від Obvious відокремилася компанія Twitter, Inc.

Важлива особливість Twitter ‑ це можливість спілкування з читачами ‑ іншими блогерами. Ви також можете підписатися на чужі блоги і читати їх в єдиній стрічці, «слідувати» за висловлюваннями інших людей, а також копіювати твітти до себе на сторінку (retweet).

Стислість, зручність, оперативність, широке коло читачів ‑ все це робить Twitter найпопулярнішим сервісом ведення блогів.

Основна відмінність Twitter від інших блогів у тому, що повідомлення в мікроблог можна писати, маючи під рукою лише мобільний телефон.Набравши коротке повідомлення довжиною не більше 140 символів (включно з пробілами), ви автоматично направляєте його на свою сторінку на Twitter. [ Introducing Fast Follow, and other SMS tips http://blog.twitter.com/2010/08/introducing-fast-follow-and-other-sms.html ]

Остання зміна: середа 20 вересень 2017 11:01