Weekly outline

 • 29 November - 5 December

  Заняття 1. Greeting. Personal pronouns. The verb "to be": Present, Past, Future Active.

  Мета: Застосування мовленнєвих моделей при роботі з перекладом діалогів та складанням власних діалогів; відпрацювання вживання власних займенників та дієслова "to be" в теперішньому, минулому та майбутньому часах дійсного стану.
 • 6 December - 12 December

  Заняття 2. Parting. Конструкція "There + to be": Present, Past, Future Active. Prepositions of time.

  Мета: Застосування мовленнєвих моделей при роботі з перекладом діалогів та складанням власних діалогів; відпрацювання вживання конструкції "There + to be" в теперішньому, минулому та майбутньому часах дійсного стану та прийменників часу.
 • 13 December - 19 December

  Заняття 3. Getting acquainted.Present, Past, Future Simple Active.

  Мета: Застосування мовленнєвих моделей при роботі з перекладом діалогів та складанням власних діалогів; відпрацювання вживання часу Present, Past, Future Simple Active.
 • 20 December - 26 December

  Заняття 4. Asking the way. Present, Past, Future Progressive Active.

  Мета: Застосування мовленнєвих моделей при роботі з перекладом діалогів та складанням власних діалогів; відпрацювання вживання часу Present, Past, Future Progressive Active.
 • 27 December - 2 January

  Заняття 5. Weather and time. Present, Past, Future Perfect and Perfect Progressive Active.

  Мета: Застосування мовленнєвих моделей при роботі з перекладом діалогів та складанням власних діалогів; відпрацювання вживання часів Present, Past, Future Perfect and Perfect Progressive Active.
  • 3 January - 9 January

   Заняття 6. Hotel. Modal Verbs

   Мета: Застосування мовленнєвих моделей при роботі з перекладом діалогів та складанням власних діалогів; відпрацювання вживання модальних дієслів.
  • 10 January - 16 January

   Заняття 7. Invitation. The Pronoun.

   Мета: Застосування мовленнєвих моделей при роботі з перекладом діалогів та складанням власних діалогів; відпрацювання вживання займенників.
  • 17 January - 23 January

   Заняття 8. Appearance and character. Passive voice.

   Мета: Застосування мовленнєвих моделей при роботі з перекладом діалогів та складанням власних діалогів; відпрацювання вживання пасивного стану
  • 24 January - 30 January

   Заняття 9. Telephoning. Degrees of Comparison of Adjectives.

   Мета: Застосування мовленнєвих моделей при роботі з перекладом діалогів та складанням власних діалогів; відпрацювання вживання ступенів порівняння прикметників.
  • 31 January - 6 February

   Заняття 10. Shopping. Degrees of Comparison of Adjectives.

   Мета: Застосування мовленнєвих моделей при роботі з перекладом діалогів та складанням власних діалогів; відпрацювання вживання ступенів порівняння прикметників.
  • 7 February - 13 February

   Заняття 11. Trouble with the car. Sequence of tenses.

   Мета: Застосування мовленнєвих моделей при роботі з перекладом діалогів та складанням власних діалогів; відпрацювання вживання послідовності часів.
  • 14 February - 20 February

   Заняття 12. Travelling. Sequense of tenses.

   Мета: Застосування мовленнєвих моделей при роботі з перекладом діалогів та складанням власних діалогів; відпрацювання вживання пряиої та непрямої мов.
  • 21 February - 27 February

   Заняття 13. Sport. Indirect speech.

   Мета: Застосування мовленнєвих моделей при роботі з перекладом діалогів та складанням власних діалогів; відпрацювання вживання The Present Perfect Tense та The Present Perfect Progressive Tense.
  • 28 February - 6 March

   Заняття 14. University life. Comparison of Tenses.

   Мета: Застосування мовленнєвих моделей при роботі з перекладом діалогів та складанням власних діалогів; відпрацювання вживання The Past Simple Tense та The Present Perfect Tense.