Курс призначено для формування мовних професійних компетенцій іноземних студентів 4 курсу факультету транспортних систем та факультету управління та бізнесу.

Курс призначено для формування мовних професійних компетенцій іноземних студентів першого курсу факультету транспортних систем та факультету управління та бізнесу

Курс призначено для мовної професійної підготовки іноземних студентів, які навчаються на 2 курсі. Матеріали курсу створено з використанням текстів зі спеціальних дисциплін, що вивчаються в ХНАДУ. Метою курсу є формування в іноземних студентів загальних та професійних мовних компетенцій.


Курс призначено для мовної професійної підготовки іноземних студентів, які навчаються на 5 курсі. Матеріали курсу створено з використанням текстів зі спеціальних дисциплін, що вивчаються в ХНАДУ. Метою курсу є формування в іноземних студентів загальних та професійних мовних компетенцій.


Мета курсу - розвиток у іноземних студентів навичок та вмінь роботи з науковими текстами згідно з їхніми професійними потребами. 

Курс призначено для мовної професійної підготовки іноземних студентів, які навчаються на 4 курсі. Матеріали курсу створено з використанням текстів зі спеціальних дисциплін, що вивчаються в ХНАДУ. Цей розділ містить навчальний матеріал 7 семестру та розрахований на 7 тижднів. Метою курсу є формування в іноземних студентів загальних та професійних мовних компетенцій.