Курс призначено для мовної професійної підготовки іноземних студентів, які навчаються на 2 курсі. Матеріали курсу створено з використанням текстів зі спеціальних дисциплін, що вивчаються в ХНАДУ. Метою курсу є формування в іноземних студентів загальних та професійних мовних компетенцій.


Курс призначено для мовної професійної підготовки іноземних студентів, які навчаються на 5 курсі. Матеріали курсу створено з використанням текстів зі спеціальних дисциплін, що вивчаються в ХНАДУ. Метою курсу є формування в іноземних студентів загальних та професійних мовних компетенцій.


Мета курсу - розвиток у іноземних студентів навичок та вмінь роботи з науковими текстами згідно з їхніми професійними потребами. 

Курс призначено для мовної професійної підготовки іноземних студентів, які навчаються на 4 курсі. Матеріали курсу створено з використанням текстів зі спеціальних дисциплін, що вивчаються в ХНАДУ. Цей розділ містить навчальний матеріал 7 семестру та розрахований на 7 тижднів. Метою курсу є формування в іноземних студентів загальних та професійних мовних компетенцій.