Курс російської мови як іноземної призначено для мовної професійної підготовки студентів, які навчаються на автомобільному факультеті.  Матеріали курсу створені з використанням лексики з дисципліни "Технична експлуатація автомобілів". Цей розділ містить навчальні матеріали 7 семестру 7-ми семестрового курсу навчання та розрахований на 15 тижднів. Метою курсу є формування в іноземних студентів загальних і професійних мовних компетенцій.

Курс російської мови як іноземної призначено для мовної професійної підготовки студентів, які навчаються на дорожньо-будівельному факультеті.  Матеріали курсу створені з використанням лексики з дисципліни "Будівельне матеріалознавство". Цей розділ містить навчальні матеріали 4 семестру 4-х семестрового курсу навчання та розрахований на 15 тижднів. Метою курсу є формування в іноземних студентів загальних і професійних мовних компетенцій.

Курс російської мови як іноземної призначено для мовної професійної підготовки студентів, які навчаються на дорожньо-будівельному факультеті.  Матеріали курсу створені з використанням лексики з дисципліни "Геологія". Цей розділ містить навчальні матеріали 3 семестру 4-х семестрового курсу начання та розрахований на 10 тижднів. Метою курсу є формування в іноземних студентів загальних та професійних мовних компетенцій.