Дисципліна “Податковий менеджмент” відноситься до освітньо-кваліфікаційної характеристики та навчального плану підготовки бакалавра спеціальності 073 «Менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності – автомобільний транспорт)».

Вивчення дисципліни "Корпоративне управління" є необхідним для майбутніх фахівців у сфері менеджменту, тому що дозволяє оволодіти методиками формування корпоративних стратегій розвитку та набути практичних навичок і вмінь щодо управління корпораціями, акціонерними товариствами.

Навчальна дисципліна "Аналіз господарської діяльності. Теорія економічного аналізу" належить до циклу вибіркових дисциплін професійно-орієнтованої підготовки фахівців з напряму 073 "Менеджмент" за освітньо-кваліфікаційним рівнем - бакалавр.

Предметом вивчення дисципліни "Аналіз господарської діяльності. Теорія економічного аналізу" є принципи техніко-економічного аналізу господарської діяльності підприємства та його структурних підрозділів.

Метою вивчення навчальної дисципліни є підготовка фахівців до професійної діяльності з питань економіки і управління на сучасних підприємствах, зокрема вирішення завдань при аналізі та підвищення ефективності їх роботи.

Задачі дисципліни - формування у студентів сукупності знань, вмінь та уявлень з основ техніко-економічного аналізу.

Навчальна дисципліна «Аналіз господарської діяльності. Технікоекономічний аналіз» належить до циклу вибіркових дисциплін професійноорієнтованої підготовки фахівців з напряму  073 «Менеджмент» за освітньокваліфікаційним рівнем – бакалавр. Предметом вивчення дисципліни «Аналіз господарської діяльності. Техніко-економічний аналіз» є принципи техніко-економічного аналізу господарської діяльності підприємства та його структурних підрозділів. Метою викладання навчальної дисципліни є підготовка фахівців до професійної діяльності з питань економіки і управління на сучасних підприємствах, зокрема вирішення завдань при аналізі та підвищенні ефективності їх роботи. Задачі дисципліни – формування у студентів сукупності знань, вмінь та уявлень з основ техніко-економічного аналізу.

Вивчення дисципліни передбачає формування у студентів загальних знань щодо функцій та інструментів управління ланцюгами постачань, застосування отриманих знань на практиці, розробки та прийняття рішень щодо управління бізнес-процесами ланцюгів постачань.

Метою викладання дисципліни "Розробка управлінських рішень" є підготовка фахівців до професійної діяльності з питань управління на сучасних підприємствах, шляхом формування у фахівців цілісного погляду та концептуальних уявлень про найбільш важливі управлінські процеси. Предметом вивчення навчальної дисципліни є принципи розробки та прийняття  управлінських рішень в різних сферах управлінської діяльності, пов‘язаних з економікою та автомобільним транспортом.

Відповідно до кваліфікаційних вимог до спеціальності 073 «Менеджмент», основною метою викладання курсу «Дослідження операцій» є формуванні у майбутніх менеджерів сучасної системи поглядів та спеціальних знань у галузі дослідження операцій. 

Відповідно до мети основними задачами, що мають бути вирішені у про­цесі викладання дисципліни, є:

- оволодіння знаннями з теоретико-методологічних основ дослідження операцій та прийомами формалізації опису проблемних ситуацій в економічних системах у виді задач математичної оптимізації;

- освоєння інформаційно-обчислювальних технологій рішення задач дослідження операцій на ЕОМ;

- розвиток уміння студента виробляти обґрунтовані рекомендації в підтримку ухвалення управлінського рішення;

- придбання уявлень та практичних навичок застосування моделей і методів дослідження операцій для підтримки прийняття рішень по удосконалюванню функціональної діяльності або організації керування в прикладних областях.


Метою вивчення дисципліни «Ділове адміністрування. Управління проектами та змінами» є формування у майбутніх фахівців належних практичних вмінь і навичок з організації процесу управління змінами та застосування універсального інструментарію розробки, реалізації універсальних проектів з метою досягнення ефективного функціонування та розвитку організацій.

Предметом вивчення навчальної дисципліни є теоретичні та методичні основи управління проектами та організації процесу управління змінами в організаціях.