ШАНОВНІ МОЛОДІ НАУКОВЦІ!

 

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі

ІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених

 

«СУЧАСНІ НАПРЯМКИ РОЗВИТКУ ЕКОНОМІКИ І МЕНЕДЖМЕНТУ НА ПІДПРИЄМСТВАХ УКРАЇНИ»

 

Конференція відбудеться 14 грудня 2017 р.

 

на базі кафедри управління та адміністрування

факультету управління та бізнесу ХНАДУ

АЕСТ17Кафедра Автомобільної електроніки запрошує Вас прийняти участь в роботі V Міжнародної науково-технічної Інтернет-конференції: «Автомобіль і електроніка. Сучасні технології», яка відбудеться 20-21 листопада 2017 р. 

Участь у конференції безкоштовна . Для участі у конференції необхідно  до 17 листопада  2017 року подати заявку і тези  доповідей  відповідно до вимог. Тези доповідей будуть представлені в електронній версії збірки. 

За бажанням автора за матеріалами доповіді може буде опублікована стаття у фаховому електронному журналі «Автомобіль і електроніка. Сучасні технології »  (публікація безкоштовна).Шановні колеги! Кафедра бізнесу та адміністрування запрошує Вас взяти участь у роботі науково-методичної інтернет-конференції, яка відбудеться 16 листопада 2017 року. Конференція присвячена обговоренню кола питань щодо забезпечення підготовки фахівців в галузі економіки та підприємництва в умовах інтеграції вітчизняної освіти у міжнародний простір


Кафедра економіки підприємства ХНАДУ запрошує взяти участь у Всеукраїнській науково-методичної Інтернет-конференції, яка відбудеться 9 червня 2017 року. Участь у конференції безкоштовна. Для участі в конференції необхідно до 31 травня 2017 року подати заявку та тези доповідей відповідно до вимог. Тези доповідей будуть представлені в електронній версії збірки. Будемо раді Вашій участі в даному заході. Бажаємо Вам творчих ідей при написанні тез!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-методичної інтернет- конференції «Проблеми інтеграції природничих, техніко-технологічних та гуманітарних дисциплін в підготовці фахівців у ВНЗ», яка відбудеться в Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті  25-26 квітня 2017 року.

Проблеми підготовки кадрів у автомобіле- і двигунобудуванні.
Застосування сучасних комп'ютерно-інтегрованих технологій у курсовому і дипломному проектуванні.
Підвищення якості підготовки інженерних кадрів в умовах Болонського процесу.