Метою є

формування системи теоретичних і практичних знань з основ створення та функціонування інформаційних систем і технологій, їх використання в управлінні соціально-економічними системами, встановлення, налагодження та супроводу.


Мета вивчення навчальної дисципліни: формування у майбутніх фахівців поняття про багатоплановість і складність проблем управління матеріальними ресурсами, розуміння необхідності єдиного управління матеріальними потоками, опанування основами теорії та практики логістики.

Метою дисципліни є набуття теоретичних знань, прикладних навичок та умінь вирішення професійних завдань, що виникають в різних сферах цифрової економіки.


Мета курсу – полягає у формуванні у студентів сучасних компетенцій в області прийняття фінансово-інвестиційних рішень, пов'язаних з функціонуванням венчурного бізнесу як особливого сектора інвестиційного ринку та джерела фінансування інноваційної діяльності, освоєння інструментарію аналізу ефективності та доцільності таких рішень, моделей функціонування венчурних фондів

Метою викладання навчальної дисципліни «Ціноутворення» є набуття теоретичних знань і практичних навичок з питань формування цін та розробки цінової політики підприємства.

Мета навчальної дисципліни "Статистика": формування у студентів знань статистичних методів дослідження економічних і соціальних процесів у суспільстві; навичок практичного розв'язання статистичних задач із використанням сучасної комп'ютерної техніки і проблемно-орієнтованих пакетів прикладних програм.