Чому варто поступати саме до нас?

Кафедра автомобільної електроніки – єдина в Україні кафедра, яка готує висококваліфікованих фахівців по розробці, обслуговуванню та ремонту автомобілів.
Сучасний автомобіль є надскладною технічною системою, що містить безліч електронних пристроїв, які дозволяють зробити транспортний засіб більш економічним, безпечним та зручним.
В останні роки значно поширилося використання електроніки, яка керує роботою автомобільних двигунів та інших агрегатів: зчепленням, коробкою передач, рульовим приводом, гальмівним пристроєм, підвіскою.
На сьогодні ринок автомобільної електроніки є одним з найбільш швидкозростаючих секторів електронної промисловості. А з підвищенням числа автомобілів зростає й потреба у фахівцях, які могли би їх обслуговувати.
На кафедрі автомобільної електроніки є сучасна технічна база, яка дозволяє займатися науково-дослідною діяльністю по наступним науковим напрямам:
- гібридний автомобіль;
- система старт-стоп автомобіля;
- система запалювання;
- автоматична коробка передач;
- електромобіль.

Практична робота студентів в лабораторіях кафедри

    

На базі кафедри проводяться курси робочих професій
1. Слюсар-електрик з ремонту електроустаткування автомобілів
2. Контролер технічного стану автотранспортних засобів

Ведеться індивідуальна підготовка спеціалістів по діагностиці та ремонту електронних пристроїв автомобіля на сучасному обладнанні фірм (Bosh, SUN, NAJA, Gellette та інших).

Студенти спеціальності «Електричні системи і комплекси транспортних засобів» мають можливість на регулярній основі брати участь у престижних міжнародних науково-студентських конференціях, проходити стажування в кращих європейських технічних вузах, відвідувати найбільші автомобілебудівні підприємства.
Наші випускники затребувані у всьому світі фахівці широкого профілю. Їх підготовка відповідає сучасним вимогам, поєднує загальнокультурну основу, теоретичні знання та практичні навички, вміння вирішувати науково-технічні завдання.

Остання зміна: п'ятниця 27 січень 2017 10:24