Відомості про викладача

ШЕРШЕНЮК ОЛЕНА МИКОЛАЇВНА

Народилася 14 серпня 1981 року в м. Комсомольськ, Полтавської області.

У 2003 р. закінчила з відзнакою Харківський національний автомобільно-дорожній університет за спеціальністю «Економіка підприємства».

З вересня 2003 року – асистент кафедри економіки підприємства в Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті.

З вересня 2005 року по січень 2008 року – асистента кафедри міжнародної економіки ХНАДУ.

З лютого 2008 року по 2014 року працювала на посаді доцента кафедри економіки підприємства ХНАДУ.

З липня 2014 року по серпень 2017 року – завідувач кафедри економічної теорії та права ХНАДУ.

З вересня 2017 року по теперішній час – доцент кафедри економіки і підприємництва.

З 2003 по 2006 роки навчалась в очній аспірантурі в ХНАДУ. В січні 2007 року захистила кандидатську дисертацію на здобуття ступеня кандидата економічних наук за темою «Оцінка інтегрального ефекту від впровадження інновацій» за спеціальністю – економіка та управління науково-технічним прогресом в Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут». В грудні 2009 року рішенням Атестаційної колегії було присвоєно вчене звання доцента кафедри економіки підприємства.

Приймала участь та отримала диплом переможця у щорічному конкурсі «Найкращій молодий науковець Харківщини». Також приймала участь у XIV Всеукраїнському конкурсі бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді, який проводився Харківським обласним центром молоді, Національним технічним університетом «ХПІ», при сприянні Спілки підприємців Харківської області та отримали гран-прі за бізнес-план «Розроблення та впровадження у виробництво малолітражного автомобільного дизеля потужністю 100-175 к.с. подвійного призначення (Слобожанський дизель)».

У 2013 році була оголошена Подяка Харківського міського Голови, у 2015 –нагороджена Почесною грамотою Голови Харківської обласної державної адміністрації.

Постійно займається науково-дослідною діяльністю. Опубліковано більш ніж 70 наукових робіт, у тому числі 5 монографій, 2 навчальних посібника з Грифом МОН України.

Викладає дисципліни: «Основи підприємництва», «Проектний аналіз», «Економічна теорія».

Last modified: Sunday, 6 October 2019, 6:49 PM