Новости сайта

соціальний проект у сфері покращення транспортної інфраструктури Харкова

соціальний проект у сфері покращення транспортної інфраструктури Харкова

Кухаренко Владимир Николаевич -
Number of replies: 0

Шановні співробітники та студенти ХНАДУ!

 

Просимо Вас своїм голосом підримати на ПОРТАЛІ ХАРКІВ’ЯНИНА соціальний проект у сфері покращення транспортної інфраструктури, за назвою "Створення плану координації світлофорів на пр. Науки на основі імітаційного моделювання", поданий доцентом нашого університету Колієм О.С.

Реалізація проекту, за рахунок побудови ЗЕЛЕНОЇ ХВИЛІ в обох напрямках,  дозволить суттєво скоротити час проїзду проспекту та зменшити забруднення навколишнього середовища як у найбільш завантажені, пікові години доби, так й у інші періоди.  

Детально ознайомитися з проектом та проголосувати за нього можливо за посиланням https://portal.city.kharkov.ua/initiatives/1964

Для голосування обов’язковим є реєстрація на ПОРТАЛІ ХАРКІВ’ЯНИНА, яку можливо пройти як за допомогою мобільного додатка "Мій Харків", так і с компьютера, online. Додаток також передбачає інши можливості для ідентифікації. Сама ідентифікація може Вам знадобиться у багатьох інших випадках. 

 

Керівництво університету. 

Далі наведені інструкції з різних способів голосування за проект або реєстрації на порталі.

З 1 листопада розпочався етап голосування за проєкти. Кожен харків’янин може підтримати п’ять проєктів, які на його думку, має реалізувати міська влада. У вас є п’ять голосів, які зможуть змінити місто! Підтримуйте проєкти та робіть Харків краще. 

Голосування відбуватиметься за змішаною системою – віддати свій голос ви зможете, як онлайн, так і оффлайн:

▫️ за допомогою «Порталу Харків’янина» через додаток «Мій Харків»;

▫️ через чат-бот у Viber
https://www.viber.com/voteforcitybot

та Telegram тільки для клієнтів ПриватБанку
https://t.me/VoteForCityBot

▫️ за допомогою терміналів ПриватБанку: натискаєте розділ «Голосувати за проєкти міста», даєте дозвіл на використання персональних даних та обираєте проєкти. Тільки для клієнтів банку;
▫️ у ЦНАПах міста та Будинку нерухомості: для цього вам потрібно мати з собою паспорт, ідентифікаційний код або скористатися додатком «Дія» на вашому смартфоні.

Як пройти верифікацію і проголосувати за соціальний проект на порталі Харків'янина: 

Воспроизвести видео

Для ідентифікації Вам може знадобиться електроний підпис.

Інструкція як одержати електронний підпис за допомогою Приват 24 власникам карти цього банку: