Тимчасове положення про організацію дистанційного навчання у Харківському автомобільно-дорожньому університеті під час карантину

Для проведення дистанційного навчання під час карантину використовується сайт http://dl.khadi.kharkov.ua/, на якому передбачена самореєстрація викладачів та студентів.

  1. Викладачі, які мають дистанційні курси та курси-ресурси, повинні переглянути інформаційні матеріали та завдання відповідних тижнів, внести корективи та запросити студентів до навчання і проінформувати про правила роботи у курсі.
  2. Викладачі, які не мають дистанційних курсів, повинні зареєструватися на сайті дистанційних курсів університету та замовити засобами Moodle новий курс. При виникненні питань звертатись до співробітників Лабораторії інноваційних технологій в освіті (ЛІТОс) у к. 310 або по електронній пошті, телефону (Телефон: +38 (057) 700-36-89? E-mail: litos.kh@gmail.com). При створенні курсу-ресурсу необхідно користуватись відеотьюторіалами, розміщеними на сайті. При наявності електронних ресурсів такий курс без тестів створюється за 2-3 години. По готовності запросити студентів до навчання і проінформувати про правила роботи у курсі.
  3. Раз на тиждень рекомендується проводити у курсі вебінар (лекція або семінарське заняття, консультація) через додаток Big Blue Button, який можна додати на головну сторінку курсу, або скористатись демоверсією на сайті розробника https://demo.bigbluebutton.org/.
  4. При створенні дистанційного курсу можна користуватись дистанційним курсом «Технологія розробки дистанційного курсу» (http://dl.khadi.kharkov.ua/course/view.php?id=963). Проведення навчального процесу описано у дистанційному курсі «Тьютор дистанційного та змішаного навчання» (http://dl.khpi.edu.ua/course/view.php?id=517)
  5. При виникненні питань необхідно звертатись до співробітників ЛІТОс  (Телефон: +38 (057) 707-36-89, E - mail: litos.kh@gmail.com

 

Остання зміна: середа 18 березень 2020 2:59