Про курс

Дистанційний курс "Фінансова система на основі криптовалют"

Щоб дійсно зрозуміти, що криптовалюта представляє для суспільства та для окремого пересічного громадянина, ми повинні розуміти, як вона працює, які переваги та недоліки має, які загрози та перспективи містить у собі.

Ми розглянемо важливі питання про Bitcoin, як першу та лідируючу криптовалюту, про альткоіни (альтернативні відносно Bitcoin криптовалюти), принципи та механізми їх функціонування. Також ми розглянемо сукупність існуючих криптовалют як ринок та систему, яка розвивається у часі та просторі, впливає та виступає об'єктом впливу відносно оточуючого середовища. Ми розглянемо криптовалюти як систему інвестиційних проектів, кожен з яких має свою місію та реальне призначення.

Для чого створювалась криптовалюта? Як безпечно нею користуватись? Які ризики несе використання криптовалюти для традиційної фінансової системи та які переваги може мати? Яке майбутнє може бути для криптовалют?

Після проходження цього курсу ви будете знати все необхідне, щоб можна було відокремити факт від фікції при читанні претензій, застережень, погроз, а також заохочень, обіцянок та відгуків щодо використання криптовалют. Ви матимете інформацію щодо загальної побудови та складу ринку криптовалют, а також його основних характеристик та напрямків розвитку.

Last modified: Friday, 16 February 2018, 5:43 PM