Про автора курсу


Сідельник Олена Петрівна

Вчений ступінь, звання: кандидат економічних наук, 

Посада: заступник завідувача кафедри банківської справи, доцент кафедри банківської справи

E – mail: helen.sidelnuk@gmail.com

   

У 1999 році з відзнакою закінчила Львівський банківський коледж за спеціальністю «Фінанси і кредит». 
У 2000 році закінчила з відзнакою Інститут банківського бізнесу ТАНГ.

Науковий шлях. З 2003 року продовжила навчання у аспірантурі Львівського банківського інституту. 
У 2010 році захистила дисертаційне дослідження та здобула ступінь кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.08 – Гроші, фінанси і кредит на тему: «Конкурентоспроможність небанківських фінансових установ».

 Працює у Львівському інституті банківської справи УБС НБУ з 2000 року. Є автором понад 30 наукових та навчально-методичних праць. Працювала  у складі науково-дослідних груп над науковими темами «Проблеми розвитку ринку державних і корпоративних цінних паперів», «Підвищення конкурентоспроможності банків та небанківських установ України  в контексті євроінтеграційних процесів», «Підвищення ефективності взаємодії банківського та реального секторів  економіки в умовах євроінтеграції та глобалізації».

 Виконує обов’язки заступника завідувача кафедри банківської справи. Відповідає за роботу та функціонування Навчально-тренувального банку. Бере активну участь у організації та проведенні студентських конференцій, олімпіад, круглих столів, підвищення фінансової грамотності населення та роль банківських установ в цьому процесі.

 Наукові інтереси: забезпечення конкурентоспроможності небанківських фінансових установ, управління конкурентоспроможністю банку.

 Відзнаки та нагороди: подяки та грамоти ректора Університету банківської справи та директора Львівського інституту банківської справи УБС НБУ, пам’ятний знак до 70-річчя ЛБІ УБС НБУ (срібна медаль).


Остання зміна: п'ятниця 18 серпень 2017 9:06