Практика заснування проектної компанії в Україні (10 балів)

Форум "Практика заснування проектної компанії в Україні" (10 балів). 

Звертаючи увагу на зарубіжну практику реалізації проектного фінансування зразу бачиш, що однією з визначальних його особливостей є створення проектної компанії. Дослівний переклад даного терміну - Special Purpose Vehicle - значно краще розкриває зміст поняття. Тобто, під проектною компанією розуміють компанію зі спеціальною метою, особливим призначенням. 

Проведіть для себе маленький експеримент: введіть у пошуковій строці Google спочатку українській термін "проектна компанія", а потім проробіть те саме з англомовною версією і ви стане свідками прірви між їх тлумаченнями. 

Виконуючи завдання №3 ви мали можливість співставити класичне тлумачення проектного фінансування, яке є загальноприйняте у зарубіжній практиці, та вітчизняні реалії. А тепер зверніть увагу на те, які з обраних вами пяти банків взагалі згадувати про проектну компанію, чи наголошували на обовязковості її створення. Результати аналізу не втішні, так?

У даному форумі пропоную обговирити це питання більш докладно. Можливо, це наше національне ноу-хау і не потрібно витрачати зусилля на створення такої компанії? Але тоді, чи буде це проектним фінансуванням, тобто, чи зможе воно реалізувати свій шалений економіко-соціальний ефект, який так потрібен нашій країні ?

Давайте зосередимо нашу увагу на певній сукупності питань, поетапно поглиблюючи наше розуміння, а також поясненні, чому в Україні ця практика є скоріше виключенням, а не правилом. Ну і загалом, чи потрібно нам щось змінювати? 

ВАЖЛИВО! Щоб у нас з вами вийшла цілісна картина, прошу висловлювати думки у порядку зростання порядкового номеру запитання

ПРО ОЦІНЮВАННЯ. Кожна відповідь на питання оцінюється в 1 бал (6 запитань - 6 балів), за оригінальність, сміливість думок та активну позицію студент може підвищити свій бал до 10.


DiscussionStarted byRepliesLast post
Питання 006 Picture of Мирослава Емілівна Хуторна (u) Мирослава Емілівна Хуторна (u) 0 Fri, 18 Aug 2017, 11:03 AM
Питання 005 Picture of Мирослава Емілівна Хуторна (u) Мирослава Емілівна Хуторна (u) 0 Fri, 18 Aug 2017, 11:00 AM
Питання 004 Picture of Мирослава Емілівна Хуторна (u) Мирослава Емілівна Хуторна (u) 0 Fri, 18 Aug 2017, 10:53 AM
Питання 001 Picture of Мирослава Емілівна Хуторна (u) Мирослава Емілівна Хуторна (u) 0 Fri, 18 Aug 2017, 10:51 AM
Питання 002 Picture of Мирослава Емілівна Хуторна (u) Мирослава Емілівна Хуторна (u) 0 Fri, 18 Aug 2017, 10:51 AM
Питання 003 Picture of Мирослава Емілівна Хуторна (u) Мирослава Емілівна Хуторна (u) 0 Fri, 18 Aug 2017, 10:50 AM