4. Питання - відповіді до теми (40)

Створення інфографіки

Створення інфографіки

Тетяна Деділова -
Number of replies: 0

Доброго дня, хотілося в теорії побачити більш детальний огляд інтернет-ресурсів, що допомагають сворювати інфографіку. Можливо, є щось цікаве не безоплатній основі.

Це сучасний напрям презентування результатів роботи не тільки для дистанційних курсів, а й для різних проєктів (бізнесу, навчання, саморозвитку та ін.).

На жаль, наші академічні університетські презентації в Power Point - це вже минуле століття. Участь зі студентам у всеукраїнських заходах за підтримки бізнес-партнерів та представників інших вишів це довела. Креативу нам не вистачає. І це питання не тільки до мотивації викладача, який має зарплату як середньостатистичний торгівельний агент чи логіст, а й до держави як працедавця, яка не сприяє отриманню нових навичок викладача. До речі, комерційний курс зі створення сучасних презентації коштує 3500 грн. (спеціально узнавала вартість, бо хотіла туди записатися), тобто треба віддати третину свого місячного доходу щоб навчитися це добре робити, а потім навчити студента. А ще краще отримати кваліфікацію з графічного дизайна, щоб бути найкращим.