Знайомство (20+20)

Знайомство

Знайомство

Тетяна Деділова -
Number of replies: 20

Доброго часу доби, колеги. Вітаю на курсі!

Якщо ви читаєте це повідомлення, то ми - однодумці, зайняті спільною справою.  Хто сказав, що починати щось нове легко? Отже, успіхів всім нам.

Я, доцент кафедри економіки і підприємництва Деділова Тетяна Вікторівна, розпочну цю тему з метою знайомства та подальшої співпраці. За 17 років моєї роботи в університеті багато що змінилося. І, передусим, ці зміни зумовлені об'єктивними вимогами часу. Змінюються умови на ринку праці, змінюються освітні стандарти, нарощується конкуренція серед ЗВО, покоління Z диктує свої вимоги тощо. Викладач зустрічає нові виклики з боку здобувачів, суспільства, міністерства, роботодавців: "ходити на лекції нецікаво", "карантин", "навіщо мені диплом ХНАДУ", "хочу суміщувати роботу та навчання" та ін. Отже, настав час змінюватися і нам, адаптуватися, виявляти гнучкість та підвищувати професійний рівень.

Від курсу, перш за все, очікую відточування навичок роботи в Moodle (бо досвід роботи з розробки дистанційного курсу у 2016 році вже мала), прокачки Soft skills викладача. На що вже точно не чекаю - наявність вільного часу у позаробочий час на найближчі 4 тижні(((

На виході матиму готовий курс-ресурс з дисципліни "Стратегічне управління підприємством", заспані очі, голодну родину та підвищений рівень самооцінки.

В свою чергу, здобувачі вищої освіти матимуть змогу отримати якісну освітню послугу та компетенції в сфері стратегічного менеджменту з он-лайн доступом в нових освітніх умовах (карантин та таке інше).

Я, далеко, не експерт в дистанціоному навчанні. Але й не "чайник". Березень-травень 2020 це засвідчив.  Спробувала для себе декілька платформ та сервісів. Переваги та недоліки описувати не буду. Так, Moodle не ідеальний, він потребує значних витрат часу та нервів. Сьогодні готова до нового випробування! Питання про те, чи готов наш студент залишаю відкритим для обговорення...

In reply to Тетяна Деділова

Знайомство

Виталий Рагулин -
Добридень. Будемо освоювати разом.

Знайомство

Яна Догадайло -
Добрий день, опануємо курс разом) Бажаю творчого натхнення та успішного опанування курсу!

Знайомство

Юрій Костенко -
Фото ФУБ
Бажаю творчого натхнення під час опанування цього курсу

Знайомство

Наталія Семченко -
Фото ДБФ
До роботи!
Бажаю успіху всім нам!
In reply to Наталія Семченко

Знайомство

Андрей Шарапата -
Фото АФ
Доброго дня. Маю деякий досвід використання Moodle та проведення занять онлайн. Обсяг роботи викладача та кількість каналів надходження інформації від студентів тільки збільшився. Складність зросла в рази навіть коли добре володієш інструментами дистанційного навчання.
In reply to Андрей Шарапата

Знайомство

Тетяна Деділова -
Повністю з Вами згодна. Дистанційна робота займає в рази більше часу викладача, якщо на ньому й методична розробка, технічне забезпечення й комунікаціі' зі слухачами

Знайомство

Олександр Дзюбенко -
Фото АФ

Гарне вітання, змістовне) Ось у кого не буде проблем з наповненням курсу))

Знайомство

Віталій Сергійович Шеїн -
Фото АФ
Доброго дня! Колеги, бережіть себе та свої родини!)