Теорія. Роль куратора змісту у навчанні

 Чому важлива майстерність персональних знань. Основа майстерності персональних знань. Склад майстерності персональних знань. Впровадження управління персональними знаннями. Визначення терміну «куратор змісту». Особливості роботи з великими обсягами неструктурованої інформації. Робота з бібліотечними системами. Інструменти куратора змісту.

1. Визначення

Майстерність персональних знань (МПЗ) на першому етапі мало назву управління персональними знаннями (УПЗ). Джарч звертав увагу, що успішне використання систем управління знаннями в організації може бути тільки тоді, коли в основі лежить управління персональними знаннями (http://jarche.com/2015/02/my-pkm-story/).

УПЗ ‑ це єдина структура індивідуально побудованих стимулюючих процесів, які допомагають кожному з нас осмислити наш світ, працювати більш ефективно і сприяти суспільству.

Модель зрілості цифрової ери ‑ це «Майстерність персональних знань» (МПЗ) людей, які найкращим чином використовують свої мережі та інші джерела знань, щоб вони могли стежити за найбільш ефективним мисленням в своїй області і практикувати нові способи ведення справ. Лідери, які беруть на себе відповідальність за свою ефективність через МПЗ, створюють важелі і цінність для своїх організацій.

  • Персональний ‑ за здібностями, інтересами і мотивацією. (Не направлених зовнішніми силами)
  • Знання ‑ розуміння інформації та досвіду для того, щоб діяти (знаєте, хто знає, як).
  • Майстерність ‑ подорож від підмайстра до дисциплінованого каталізатору почуттів і знань. (Майстрами не потрібно управляти)

Майстерність персональних знань ‑ (http://jarche.com/2014/02/the-seek-sense-share-framework/) це сукупність індивідуально побудованих процесів для розуміння світу і ефективної роботи. Ми не дуже добре розбираємося в наших знаннях, каже експерт з управління знаннями Дейв Сноуден: «Ми завжди знаємо більше, ніж можемо сказати, і ми завжди будемо говорити більше, ніж ми можемо записати».

Потрібен час для створення мережі обміну знаннями та розвитку дисципліни. Навчання людей МПЗ становить всього 10% (https://jarche.com/2016/01/the-core-competency/). Пошук людей, які можуть підтримати це навчання, становить, можливо, 20%. Але практика і рефлексія ‑ це 70% зусиль. МПЗ добре вписується в рамки 70:20:10. МПЗ професіонала активно впливає на створення знань.